Event voor jongeren: Denk mee over een bruisende gemeente

Event voor jongeren: Denk mee over een bruisende gemeente
Ben jij tussen de 15 en 24 jaar oud? En wil je meedenken over hoe we onze gemeente leuker kunnen maken? Deze avond is speciaal voor jou. Deel jouw ideeën en wensen over uitgaan, evenementen en andere activiteiten.   

Ben jij tussen de 15 en 24 jaar oud? En wil je meedenken over hoe we onze gemeente leuker kunnen maken? Deze avond is speciaal voor jou. Deel jouw ideeën en wensen over uitgaan, evenementen en andere activiteiten.   

  

Waar: Wellerwaard 

Hoe laat: 20.00 uur  

Voor wie: Jongeren tussen 15 en 24 jaar

Wanneer: 15 september   

  

Wat is er te doen voor jou 

  • Live muziek 
  • Kampvuur 
  • Hapjes en drankjes 
  • Samen ideeën bedenken over uitgaan, evenementen en activiteiten 

  

De gemeenteraad en het college willen de gemeente levendiger en aantrekkelijker maken voor jongeren en andere inwoners. Deze avond is daarvoor de eerste stap. Wij kunnen van alles bedenken, maar jullie weten het waarschijnlijk veel beter. We willen daarom jouw stem horen en je betrekken bij de toekomstplannen. Help jij ons met de input? Dan kijken we samen wat er mogelijk is.     

 

De Carrefour Jongerenwerkers en raadsleden sluiten ook aan. Ben jij er ook bij? www.noordoostpolder.nl/jongeren 

Nieuwsoverzicht